Med-Service

Szukaj

Idź do treści

Szkolenia


Szkolenia dla pielęgniarek

Cyklicznie organizujemy kursy specjalistyczne oraz kwalifikacyjne dla pielęgniarek i położnych. Zorganizowaliśmy dotychczas kilkanaście edycji kursów w których uczestniczyło łącznie kilkaset osób. Aktualnie w naszej ofercie znajdują się następujące kursy:

Kursy specjalistyczne

Szczepienia ochronne dla pielęgniarek

 

ZAWIESZONE

Resuscytacja krążeniowo-oddechowa dla pielęgniarek i położnych

 

ZAWIESZONE

Wykonanie i interpretacja zapisu elektrokardiograficznego dla pielęgniarek i położnych

 

ZAWIESZONE

Kursy kwalifikacyjne

Pielęgniarstwo środowiska nauczania i wychowania
dla pielegniarek

 

ZAWIESZONE

Pielęgniarstwo rodzinne dla pielęgniarek

 

ZAWIESZONE


AKTUALNIE NIE PROWADZIMY NABORU NA SZKOLENIA


Kursy prowadzone sa przez wykwalifikowaną kadrę dydaktyczną w oparciu o programy zatwierdzone przez Centrum Kształcenia Podyplomowego Pielęgniarek i Położnych.

Kursy odbywają się w systemie zaocznym (zajęcia teoretyczne) oraz w systemie dziennym (zajęcia praktyczne). Zapewniamy organizację zajęć praktycznych w placówkach słuzby zdrowia o profilu zgodnym z programem kursu.

Przyjmujemy zapłatę w ratach bez odsetek. Istnieje możliwość refundacji części kosztów przez OIPiP (szczegółowe informacje w OIPiP)

Kolejne edycje kursów rozpoczynają sie po zgłoszeniu minimalnej ilości uczestników. Zachęcamy do składania wstępnych zgłoszeń. Na tej podstawie możemy zaplanowac i zrealizować kurs w optymalnym czasie. Staramy się zebrać najwiekszą mozliwą grupę uczestników tak by cena kursu była możliwie jak najmniejsza.Powrót do treści | Wróć do menu głównego