Med-Service

Szukaj

Idź do treści

Transport sanitarny


Transport sanitarny

Posiadamy umowy z kilkudziesięcioma publicznymi oraz niepublicznymi zakładami opieki zdrowotnej na transport sanitarny pacjentów w ramach kontraktów z Narodowym Funduszem Zdrowia. Realizujemy przewozy pacjentów na konsultacje do przychodni specjalistycznych, hospitalizacje, przewozy do zakładów opiekuńczo-leczniczych. Świadczymy usługi równiez na podstawie innych umów poza kontraktami z Narodowym Funduszem Zdrowia. Współpracujemy z firmami ubezpieczeniowymi świadcząc usługi przewozowe dla pacjentów z ubezpieczeniami komercyjnymi. Na przestrzeni kilku ostatnich lat zrealizowaliśmy kilkadziesiąt tysięcy zleceń przewozowych.


Transport indywidualny

Wynajmujemy karetki z kierowcą i ratownikiem medycznym lub z pełnym zespołem medycznym. Przewozimy pacjentów na terenie kraju oraz za granicą. Dysponujemy specjalistycznymi środkami transportu do przewozu chorych oraz osób niepełnosprawnych wg standardów ustalonych przez Narodowy Fundusz Zdrowia wyposażonymi w niezbędny sprzęt medyczny i pomocniczy do przewozu chorych z różnymi dolegliwościami. Kompetentni pracownicy posiadający wiedzę oraz doświadczenie w zakresie ratownictwa medycznego zapewnią niezawodną i profesjonalną obsługę oraz bezpieczeństwo w sytuacjach nagłego pogorszenia stanu zdrowia w trakcie transportu.


Imprezy masowe

Oferujemy usługi w zakresie zabezpieczenia medycznego imprez masowych. Festynów, koncertów, zawodów sportowych i innych wymagających zabezpieczenia zgodnie z ustawą o imprezach masowych.
Powrót do treści | Wróć do menu głównego